Вітаю Вас, Гість

                  2007-2008 н.р.

ІІ етап  Всеукраїнських предметних олімпіад

Математика  

І місце - Вертецька Богдана, 6 клас

І місце – Литвинчук Діана, 7 клас

                                           Українська мова

                                           І місце – Потайчук Евгеія, 10 клас

                                                                                     Хімія

                                                                                     І місце – Шнайдер Богуслава, 8 клас                                                                                  

Географія

 ІІ місце – Шевчук Олександр, 10 клас

ІV місце – Тартачна Ольга, 9 клас

                                         Німецька мова

                                         ІІ місце – Потайчук Євгенія, 10 клас

                                                                                   Російська мова

                                                                                   ІІІ місце – Поліщук Іван, 9 клас

Біологія

ІV місце - Поліщук Іван, 9 клас

ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Хімія

І місце – Шнайдер Богуслава, 8 клас

                                                Німецька мова

                                                ІІІ місце – Потайчук Євгенія, 10 клас

Конкурс ім.П.Яцика

І місце - Вертецька Богдана, 6 клас

ІІІ місце – Квашук Іванна,11 клас

                                       Спорт

                                       І місце – «Шахи» 

                                       ІІІ місце – «Старти надій»

                  2008-2009 н.р.

ІІ етап  Всеукраїнських предметних олімпіад

Хімія

І місце – Шнайдер Богуслава, 9 клас

І місце – Литвинчук Діана, 8 клас

ІІ місце – Іванюк Ніна, 9 клас

                                        Фізика

                                        ІІ місце – Литвинчук Діана, 8 клас

                                                                              Зарубіжна література

                                                                              ІІ місце – Марцинковська Ірина, 9 клас

Біологія

ІV місце – Ярош Ярослава, 8 клас

                                        Історія

                                        ІV місце – Тартачна Ольга, 9 клас

                                        ІV місце – Вишинський Сергій, 10 клас

                                                                               Конкурс ім.П.Яцика

                                                                               ІІІ місце - Вертецька Богдана, 6 клас

                                                                               ІІ місце – Мельник Настя, 5 клас

Спорт

І місце – волейбол

(хлопці)

І місце – «Старти надій»

ІІ місце – легкоатлетичний крос

                    2009-2010 н.р.

Фізика

ІV місце – Тартачна Ольга, 10 клас

                                       Українська мова

                                        ІV місце – Марцинковська Ірина, 10 клас

                                                                              Російська мова

                                                                                І місце – Васильчук Михайло, 9 клас

Історія

ІІІ місце – Шевчук Олександр, 11 клас

                                           Географія

                                           ІІІ місце – Ящук Ольга, 9 клас

                                           ІІ місце – Шевчук Олександр, 11 клас

                                                                                    Хімія

                                                                                    І місце - Литвинчук Діана, 9 клас

                                                                                    І місце – Шнайде Богуслава, 10 клас

Економіка

ІІІ місце - Шнайде Богуслава, 10 клас

                                           Спорт

                                           І місце – волейбол

                                           (хлопці)

                                           ІІІ місце – «Старти надій»

                                           ІІІ місце – легкоатлетичний крос

                   2010-2011 н.р.

   ІІ етап  Всеукраїнських предметних олімпіад

Хімія

І місце – Шнайдер Богуслава, 11 клас

І місце – Литвинчук Діана, 10 клас

                                           Біологія

                                           І місце – Литвинчук Діана, 10 клас

                                                                                    Англійська мова

                                                                                    ІІ місце – Шнайдер Богуслава, 11 клас                                                                                

Математика

ІІ місце – Литвинчук Діана, 10 клас

                                            Екологія

                                            ІІ місце – Ярош Ярослава,11 клас  

 ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Хімія

ІІ місце - Шнайдер Богуслава, 11 клас

ІІІ місце - Литвинчук Діана, 10 клас

                                    Конкурс ім.П. Яцика

                                    І місце - Вертецька Богдана, 8 клас

                                    ІІ місце – Мельник Настя, 7 клас

                                                                                      Обласний тур конкурсу ім.П. Яцика

                                                                                      І місце - - Вертецька Богдана, 8 клас

Спорт

І місце – волейбол

(хлопці), V місце в області

ІІІ місце – «Старти надій»

ІІІ місце – легкоатлетичний крос, ІV місце в області

ІV місце – теніс

(хлопці)

V місце – теніс

(дівчата)

                 2011-2012 н.р

        ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Хімія

І місце – Литвинчук Діана, 11 клас

І місце -  Вертецька Богдана, 9клас

ІІІ місце – Кравчик Світлана, 10 клас

                                        Українська мова

                                        V місце – Литвинчук Діана, 11 клас

                                         І місце – Кравчик Світлана, 10 клас

                                                                                       Російська мова

                                                                                      ІІІ місце – Кравчик Світлана, 10 клас

                                                                                      VІІІ місце – Мельник Анастасія, 8 клас                                                                         

Математика

І місце – Литвинчук Діана, 11 клас

                                         Англійська мова

                                         І місце -  Вертецька Богдана, 9клас

                                         ІV місце – Васильчук  Михайло, 11 клас

                                   

                                                                                        Історія

                                                                                        І місце -  Вертецька Богдана, 9клас

                                                                                        І місце – Мельник Анастасія, 8 клас                                                                          

    ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Хімія

І місце – Литвинчук Діана, 11 клас

                                             Англійська мова

                                             ІІІ місце -  Вертецька Богдана, 9клас

                                                                                           Історія

                                                                                           ІІІ місце -  Вертецька Богдана, 9клас

                                                                                           ІІІ місце – Мельник Анастасія, 8 клас

Конкурс ім.П.Яцика

І місце -  Вертецька Богдана, 9клас

V місце – Кравчик Світлана, 10 клас

VІІІ місце – Мельник Анастасія, 8 клас

                                              Спорт

                                              І місце – волейбол

                                              (хлопці)

                                              ІІІ місце – «Старти надій»

                                              ІІІ місце – легкоатлетичний крос,

                                              ІV місце – теніс

                                              (хлопці)

                                              V місце – теніс

                                               (дівчата)

                                               І місце – шахи

                  2012-2013 н.р.

       ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Хімія

І місце -  Вертецька Богдана, 10клас

І місце – Кравчик Світлана, 11 клас

І місце – Мельник Анастасія, 9 клас

ІІІ місце - Литвинчук Ігор,8 клас

                                         Російська мова

                                         ІІ місце – Мельник Анастасія, 9 клас

                                                                                     Українська мова

                                                                                     ІV місце -  Вертецька Богдана, 10клас

                                                                                     ІІІ місце – Мельник Анастасія, 9 клас                                                                                    

Географія

ІV місце -  Вертецька Богдана, 10клас

ІІІ місце – Мельник Анастасія, 9 клас

Англійська мова

І місце -  Вертецька Богдана, 10клас

ІІІ місце – Мельник Анастасія, 9 клас

                                          Історія

                                          І місце -  Вертецька Богдана, 10клас

                                          І місце – Мельник Анастасія, 9 клас

                                          V місце - Литвинчук Ігор, 8 клас

                                                                                                Біологія

                                                                                                VІІІ місце – Шнайдер Лілія, 8 клас

Конкурс ім.П.Яцика

ІІ місце -  Вертецька Богдана, 10клас

ІІІ місце – Мельник Анастасія, 9 клас

І місце – Овчаренко Тетяна, 5 клас

                                           Спорт

                                          ІІ місце – волейбол

                                          (хлопці)

                                          ІІІ місце – легкоатлетичний крос,

                                          ІІ місце – шахи

                   2013-2014 н.р.

  ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Хімія

І місце -  Вертецька Богдана, 11клас

ІІ місце – Мельник Анастасія, 10 клас

Х місце - Литвинчук Ігор,9 клас

ІІІ місце – Іванюк Андрій, 8 клас

                                         Математика

                                         І місце -  Вертецька Богдана, 11клас

                                                                                   Англійська мова

                                                                                   І місце -  Вертецька Богдана, 11клас

                                                                                   І місце – Мельник Анастасія, 10 клас

Історія

І місце -  Вертецька Богдана, 11клас

І місце – Мельник Анастасія, 10 клас

Х місце – Іванюк Андрій, 8 клас

VІІ місце – Потайчук Василь, 8 клас

ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Хімія

ІІІ місце -  Вертецька Богдана, 11клас

ІІІ місце – Мельник Анастасія, 10 клас

                                         Конкурс ім.П.Яцика

                                         І місце -  Вертецька Богдана, 11клас

                                         ІІ місце – Мельник Анастасія, 10 клас

                                         ІV місце – Овчаренко Тетяна, 6 клас

                                                                                            Обласний тур конкурсу ім.П.Яцика

                                                                                            І місце -  Вертецька Богдана, 11клас

Спорт

І місце – волейбол

(дівчата)

ІV місце – легкоатлетичний крос,

ІІ місце – шахи

ІІІ місце – стрільба

V місце – міні-футбол (дівчата)

     2014-2015 н.р.

ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

Українська мова

ІVмісце – Мельник Анастасія, 11 клас

                                             Біологія

                                             VІІІ місце  – Мельник Анастасія, 11 клас

                                                                                          Англійська мова

                                                                                          ІІ місце  – Мельник Анастасія, 11 клас                                                                                         

Фізика

ІІІ місце – Іванюк Андрій, 9 клас

                                              Конкурс ім. П.Яцика

                                              ІІ місце – Шнайдер Лілія, 10 клас

                                              ІІІ місце - Ярош Ірина, 9 клас

                                                                                                                             Спорт

                                                                                     І місце – шахи, V місце в області

                                                                                     ІІІ місце – стрільба з пневматичної зброї

                                                                                     VІІ місце – крос(вчитель Корольчук Ю.І)