Середа, 19.12.2018, 15:41
Броницькогутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівень навчальних досягнень учнів початкових класів

І семестр 2017-2018 н.р.

Клас

 

Вчитель

 

Укр.

мова

Літер.

читання

Англ.

мова

Рос.

мова

Матема-тика

Природо-знавство

Серед

ній бал

3

Арікайне О.О

 

8,5

8,7

6,7

7,3

8,8

9

8,2

4

Ліньова І.В.

6,5

8,5

6,2

6,8

7,1

6,6

7

 

Середній бал

7,5

8,6

6,5

7,0

7,9

7,8

7,6

 

Спорт

  • Крос – 7 місце;
  • Міні – футбол (юнаки) – 6 місце;
  • Волейбол:
  • юнаки – 6 місце;
  • дівчата – 6 місце;
  • Шахи – ІІ місце.

2017 – 2018 навчальний рік

Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Українська мова та література:

  • Мельник Віолетта, 9 клас, 4 місце;
  • Хоменюк Віталій, 10 клас, 9 місце.

Російська мова та література:

  • Садовська Олександра, 9 клас, 7 місце;
  • Мельник Віолетта, 9 клас, 8 місце.

Математика:

  • Хоменюк Олексій, 7 клас, 6 – 7 місце;
  • Садовська Олександра, 9 клас, 8 – 9 місце;
  • Мельник Віолетта, 9 клас, 10 місце;
  • Хоменюк Віталій, 10 клас, ІІ - ІІІ місце.

ІКТ:

  • Сорока Любов, 9 клас, 7 місце;
  • Радчук Олександр, 11 клас, 6 місце.

Біологія:

  • Стрелець Дарина, 8 клас, 12 місце;
  • Мельник Віолетта, 9 клас, 12 - 13 місце;
  • Філінський Микола,10 клас, 9 – 10 місце.

Історія:

  • 8 клас, 6 місце;
  • 9 клас, 5 місце;
  • 10 клас, 7 місце.

Хімія:

  • Мельник Віолетта, 9 клас, 5 місце;
  • Топчай Святослав, 10 клас, 8 – 9 місце;
  • Хоменюк Марина, 11 клас, 7 місце.

Географія:

  • Стрелець Дарина, 8 клас, 5 - 6 місце;
  • Садовська Олександра, 9 клас, 5 місце;
  • Хоменюк Віталій, 10 клас, 6 - 7 місце.

Англійська мова:

  • Мельник Віолетта, 9 клас, 4 місце;
  • Хоменюк Віталій, 10 клас, 4 місце.

Фізика:

  • 9 клас, 10 - 11 місце;
  • 10 клас, 7 місце.

Трудове навчання (технічна праця) :

  • 9 клас, 13 місце;
  • 10 клас, 7 місце.

 

Результати участі у VIII Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика

3 клас

  • Литвинчук Дарина – 6 місце;
  • Потайчук Мирослава – 10 місце.

4 клас

  • Ліньов Вадим – 9 місце;

5 клас

  • Корельчук Алла – 8 місце;

6 клас

  • Коваленко Ілона – 5 місце;

7 клас

  • Хоменюк Олексій – 9 місце;

8 клас

  • Стрелець Дарина – 6 місце;

9 клас

  • Мельник Віолетта ІІ місце;

10 клас

  • Хоменюк Віталій – 7 місце.
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018Безкоштовний хостинг uCoz